URODZINY TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

 

Urodziny to wielkie wydarzenie dla każdego z nas, jednak szczególnie mocno przeżywają je najmłodsi!
Z nami ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy, a wszystko za sprawą przygotowanych atrakcji – zarówno starych, sprawdzonych zabaw, jak i aktywności wymyślanych przez profesjonalnych animatorów.

Chcemy żeby ten dzień był naprawdę niezwykły, więc dołożymy wszelkich starań, aby nie zabrakło emocji i niezwykłych przeżyć.

 

 

 

 

Każde dziecko jest inne, ma inne upodobania i potrzeby. Wiemy o tym doskonale i dlatego urodziny w Polanie posiadają wiele scenariuszy!

Niezależnie od tematu każda animacja składa się z elementów takich jak:

 • własnoręcznie tworzenie przez dzieci rekwizytów zgodnych z wybranym tematem urodzin,
 • poszukiwanie skarbu,
 • konkursy na wiedzę, sprawność lub kalambury,
 • proste gry i zabawy ruchowe,
 • niewielkie majsterki lub aktywności plastyczne,
 • zabawy taneczne przy muzyce,

   

  Nasza Polanowa animacyjna walizka jest pełna urodzinowych pomysłów!

  GODZINY I TERMINY PRZYJĘĆ:

  Przyjęcia organizowane są w modułach godzinowych. Oto dostępne opcje:

  • w piątki w godzinach:

  – 17:00-19:00

  • w soboty i w niedziele w godzinach:

  – 10:00-12:00;

  – 13:30-15:30;

  – 17:00-19:00.

   

  Telefon kontaktowy w sprawie organizacji przyjęcia urodzinowego w Polanie: 666 266 258.

  Wszystkie ceny i dodatkowe atrakcje znajdziecie Państwo w załączonym formularzu organizacji imprez urodzinowych do pobrania TUTAJ (pl) lub TUTAJ (eng).

   

   

  SCENARIUSZE URODZIN

   Dokonaliśmy podziału organizowanych przyjęć urodzinowych pod kątem wieku dzieci,ponieważ wiemy, że każdy wiek rządzi się innymi… swoimi prawami 😉

   

  URODZINY DLA DZIECI DO 3 ROKU ŻYCIA:

  Dla najmłodszych jubilatów i gości proponujemy luźną formułę zabawy związaną z wybranym tematem. Animator zapewni dzieciom opiekę i zachęci do kolejnych aktywności takich jak: drobne majsterki plastyczne, łapanie baniek mydlanych, proste zabawy przy muzyce, z chustą animacyjną, balonami, piłką i zabawkami dla maluchów. Ze względu na specyfikę tej grupy wiekowej animator pozostawi dzieciom dużą swobodę. Przez cały czas trwania urodzin będzie sprawował opiekę nad uczestnikami i zadba o ich komfort.
  W przypadku, kiedy dzieci nie są gotowe do samodzielnego uczestnictwa w animacji asysta rodzica będzie mile widziana.

   

  URODZINY OD 3 -CIEGO do 8-GO ROKU ŻYCIA:

   

NA POLANIE

Och, kto nie chciałby spędzić dnia na beztroskich zabawach na trawie wśród zieleni, w cieniu drzew..? Nie zawsze jednak jest to możliwe. Dzięki naszej bogatej wyobraźni  i zaplanowanym aktywnościom przeniesiemy się na polanę, gdzie zorganizujemy wspaniałe przyjęcie dla wszystkich jej mieszkańców i gości! Stworzymy wielobarwne motyle, wypróbujemy swoich sił w żabich skokach i ptasim locie, wyczarujemy sobie najprawdziwszą tęczę. Sprawdzimy, czy dalibyśmy radę poruszać się w ciemnym, krecim tunelu i, czy zmieścimy się do mysiej norki? Nie zabraknie też na pewno tańca i przysmaków.

 

TOR WYŚCIGOWY

Wszystkich fanów prędkości, motoryzacji i filmu „Auta” zapraszamy do niezwykłej zabawy na torze wyścigowym. Podczas animacji weźmiemy udział w wyjątkowych zawodach, poznamy różnorodne samochody oraz ich możliwości, stworzymy własne pojazdy. Wspólnie wykonamy tor, na którym postaramy się pobić rekord prędkości.  Postaramy się też stworzyć specjalną, wybuchową miksturę, która mogłaby napędzać silnik – czy się uda? Obiecujemy, że nie będzie niebezpieczne, ale bardzo wesoło! To będzie odjazdowa zabawa!

 

WIOSKA INDIAN

Howk! Wódz Bystra Strzała wzywa całą wioskę do zabawy! Dziś każdy zyska swoje indiańskie imię i weźmie udział w indiańskich tańcach. Bardzo ważne dla każdego plemienia są jego symbole oraz bliski kontakt z naturą dlatego stworzymy własne pióropusze lub amulety i weźmiemy udział w aktywnościach sprawdzających naszą sprawność i zmysły. Manitu na pewno będzie nam sprzyjał!

 

KOSMICZNA PRZYGODA

Chcecie przeżyć prawdziwą kosmiczną przygodę?  Oj, nie jest to taka prosta sprawa..! Żeby zostać kosmonautą trzeba wykazać się sprawnością, wiedzą i determinacją dlatego weźmiemy udział w specjalnym treningu. Każdy będzie musiał wykazać się wyobraźnią, gibkością, refleksem. Sprawdzimy też, czy mamy odpowiednio dużo informacji żeby móc wyruszyć w międzyplaneterną podróż. Wszyscy stworzą własne rakiety i wypróbują ich zasięg. Jeśli chcemy sięgnąć, tam gdzie wzrok nie sięga przydadzą się też lunety lub ćwiczenia z patrzenia.  Czy wierzycie w UFO? Myślicie, że je spotkamy?

 

KONIE I KUCYKI

Czy to Ponyland, czy planeta Ziemia? Nie ma to znaczenia! Zapraszamy do zabawy z kucykami  i końmi z prawdziwego świata oraz bajek i baśni. Pegazy zainspirują nas do artystycznych i twórczych działań, jednorożce wprowadzą w nasze spotkanie mnóstwo magii, dzięki kucykom Pony poznamy ciekawe zabawy i najbardziej zwariowane pomysły na przyjęcia. Ponadto, sprawdzimy swoją wiedzę o koniach, weźmiemy udział  w wyścigu i torze przeszkód, poznamy ćwiczenia, które mogą nam pomóc, gdy zechcemy jeździć konno. Nie zabraknie również okazji do poszukiwania skarbu – wszyscy jeźdźcy i miłośnicy zwierząt wezmą w nim udział!

 

PRZYJACIELE MASZY

Przenosimy się do lasu pod Uralem bym spędzić trochę czasu z małą, niesforną Maszą oraz jej przyjacielem Niedźwiedziem. Masza na pewno wymyśli dla nas wiele arcyciekawych zabaw i zaprosi nas do swojego świata, gdzie każdy kaprys może zostać spełniony! A co na to Niedźwiedź? Jako były cyrkowiec na pewno nauczy nas wyjątkowych sztuczek! Odwiedzimy też jego pasiekę i spróbujemy wspólnie pomajsterkować.  Jak na prawdziwym przyjęciu, będą też tańce i dużo uśmiechu!

 

ODKRYWCY SKARBU

Wiele jest legend o zaginionych skarbach i porzuconych, zapomnianych przedmiotach o wielkiej wartości…Wielu jest też śmiałków, który próbują je odnaleźć! Każdy będzie mógł wcielić się w dzielnego poszukiwacza, a wspólnie może uda nam się odkryć wielkie tajemnice? Na pewno czeka nas wiele przygód: ucieczki przed smokami, spektakularne wybuchy, wybrakowane mapy, pogoń za wskazówkami, czy błądzenie  w ciemności – nic się nie bójcie, razem damy radę!

 

PSI PATROL

Witamy w Adventure Bay, miejscu gdzie o spokój i bezpieczeństwo dba wyjątkowa ekipa – Psi Patrol! Dziś staniemy się jej częścią i wraz  z bohaterskimi psiakami będziemy wykonywać zadania specjalne na lądzie, w wodzie i w powietrzu!  Odwiedzimy bazę treningową, gdzie sprawdzimy naszą sprawność fizyczną, zmysły i szczególne umiejętności. Każdy wykona i ozdobi własną odznakę, a dzięki Rockiemu  w zabawach wykorzystamy materiały recyklingowe! Weźmiemy też udział w zaskakujących doświadczeniach, wykorzystamy nasze niezawodne zmysły oraz wyruszmy na poszukiwanie zaginionego skarbu.

 

REJS PIRATÓW

Dzielnych piratów i tych, którzy piratami chcą być tylko przez chwilę zapraszamy na niezwykły rejs po wodach Krainy Wyobraźni!  W programie wyprawy: Budowanie łódek z papieru. Rejs po kolorowych wodach chusty. Strrraszny tor przeszkód. Próby zmysłów. Zabawa z krokodylami. Ozdabianie lunet niezbędnych do wypatrywania innych statków i…. skarbu oczywiście!. Oraz moc innych zabaw i morskich aktywności!

 

DETEKTYWI

Do zabawy zapraszamy wszystkich ciekawskich i pytalskich! Razem zastanowimy się, co właściwie dzieje się z rzeczami zgubionymi  i rozwiążemy kilka detektywistycznych zagadek! Rozplączemy niezwykły supeł, odnajdziemy rzeczy zgubione, przetestujemy zmysły smaku, węchu  i słuchu, obejrzymy rączkami zawartość  worka tajemnic, dowiemy się, kto zostawił ślady, stworzymy własne lupy lub specjalne identyfikatory! Ciekawi? To bawcie się z nami!

 

SUPERBOHATEROWIE

Chyba każdy z nas co jakiś czas rozmyśla o tym jak wspaniale byłoby mieć jakąś supemoc? Czytanie  w myślach, znikanie na zawołanie, ogromna siła, umiejętność latania, czy nadludzka sprawność tylko kilka z ogromu możliwości jakie mają bajkowi superbohaterowie! Podczas animacji postaramy się w nich wcielić używając wielkiej mocy, którą ma każdy: wyobraźni!  Będziemy więc ratować świat, pokonamy strasznych złoczyńców, obronimy słabszych i będziemy prawdziwą, waleczną drużyną! Czasem trzeba będzie zrobić mały wybuch albo przecisnąć się przez bardzo wąski tunel, ale superbohaterowie dadzą radę!

 

NA ZAMKU

Zapraszamy wszystkich członków królewskich rodzin: królowe, królów, rycerzy i ich damy serca – na zamku szykuje się wielki bal! Ozdobimy odświętne korony, by zaprezentować się w nich podczas tańca i dworskich zabaw, wykażemy się królewską gracją, poznamy najpopularniejsze pląsy, poszukamy skrzyni pełnej skarbów, stworzymy ciekawe akcesoria np. wachlarze i miecze, złapiemy za ogon strasznego smoka, i zagramy w prawdziwie szlacheckie gry. Ważna będzie też etykieta oraz czujność – wszak królewskie bale słyną  z intryg i powszechności dobrych manier.

 

STRRASZNE PRZYJĘCIE

Czy wszystkie duchy są straszne?  Czy da się zaprzyjaźnić z wampirem? Czy wilkołaki mają poczucie humoru? Zapraszamy na okropnie dobre przyjęcie pełne sympatycznych stworów i strachów! To, co obrzydliwe może być naprawdę zabawne, ciemność da się oswoić dobrym humorem, a przyjazne potwory znają przepis na najlepszą rozrywkę! Żeby dobrze odnaleźć się w tym towarzystwie wykonamy elementy przebrań, nauczymy się czarów, wykonamy tajemniczy eliksir  i podkręcimy naszą sprawność, straszne miny i siłę zmysłów! Do będzie potwornie niezapomniany czas!

 

WŚRÓD ZWIERZĄT

Szykuje się nie lada gratka dla miłośników zwierząt i całej przyrody! Będziemy jak Nela lub jak najlepsi reporterzy, którzy zgłębiają tajemnice fauny i flory. Poznamy ciekawe gatunki zwierząt, podążymy po tropach, stworzymy zwierzęce podobizny w formie masek, opasek lub zabawek. A żeby zwierzęta najlepiej zrozumieć i pozostać wśród nich niezauważonym spróbujemy w zabawach zachowywać się jak one!

 

CZAS MAGII

Abrakadabra! Czy znacie to słowo? Podobno ma magiczną moc i wyzwala w każdym potencjał do magicznych czynów! Spróbujemy użyć różnych zaklęć i zaczarowanych przedmiotów żeby nadać naszemu przyjęciu prawdziwie magiczny wymiar! Przygotujcie się na spotkanie  z jednorożcami, smokami, zaklętym skarbem i kolorowym eliksirem o niezwykłych właściwościach!

 

MAM TĘ MOC!

Zapraszamy do wspaniałej i pełnej magii zabawy z Elsą, Anną oraz ich przyjaciółmi! Tak jak bohaterowie filmu przeżyjemy niezwykłe przygody: udamy się na wędrówkę przez ogarnięte śniegiem tereny, poznamy Trolle i stawimy czoła wilkom. Sprawdzimy również, czy posiadamy jakieś tajemnicze zdolności jak Elsa oraz czy dorównujemy sprytowi i upartości Anny. Nie zabraknie też zabawnych chwil z Olafem i Svenem! Ubierzcie się ciepło, zaśpiewajcie „Mam tę moc” i przybywajcie aby pomóc nam odczarować zimę i poznać siłę sióstr!

 

NA HAWAJACH

Aloha! Znacie taniec hula? Jeśli tak to doskonale, a jeśli nie to dzisiaj poznacie! Zapraszamy na hawajskie wyspy, gdzie wszystkim dopisuje dobry humor i beztroska! Poczujemy pozytywne wibracje i poznamy gorące rytmy w tańcu i wspólnych wesołych wybrykach!  Każdy stworzy własne kwieciste ozdoby, poćwiczy gibkość i płynność ruchów oraz nauczy się prostych hawajskich zwrotów – przekonacie się jaki śmieszny to język! Na pewno odnajdziemy też skarb  i wybierzemy się  na wyprawę w poszukiwaniu niezwykłych zwierząt!

 

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

Małe, duże! Każdy lubi podróże! Podczas przyjęcia udamy się w szybką podróż dookoła świata! Zwiedzimy wiele ciekawych miejsc, poznamy fascynujące informacje ze świata, wykonamy piękne pamiątki i przeżyjemy ciekawe przygody. Wypróbujemy kilu środków lokomocji, a nawet ruszymy tanecznym krokiem! Po drodze na pewno spotka nas niejedna niespodzianka i zaskoczenie!

 

INNE CZĘSTO WYBIERANE TEMATY TO:

Minecraft,

Cyrk,

Kubuś Puchatek,

Coco,

Gwiezdne Wojny,

Dinozaury,

Survival,

Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy

Minionki

Lego Ninjago

Świnka Peppa

Harry Potter

ZREALIZUJEMY KAŻDY ZAPROPONOWANY TEMAT  LUB DOWOLNY MIX!

 

URODZINY DLA STARSZYCH DZIECI OD 8-GO ROKU ŻYCIA WZWYŻ:

 

BEAUTY & SPA

Każda dziewczyna jest piękna i wyjątkowa – warto dbać o swoje ciało, a najlepiej wykorzystać do tego własnoręcznie przygotowane produkty pielęgnacyjne. Wprowadzimy jubilatkę oraz jej gości w fantastyczny świat pełen barw  i zapachów, ucząc jak wykorzystywać produkty spożywcze do pielęgnacji. Podczas zabawy powstaną wyjątkowe kosmetyki: błyszczyki do ust na bazie naturalnych olejków, apetycznie pachnący peeling cukrowy do ust oraz kolorowe mydełka – wszystko ze sprawdzonych składników! Pojawi się także element kreatywnej twórczości – w końcu ładna etykietka  i ciekawa nazwa to klucz do sukcesu!

 

ŚWIAT GIER

Dla każdego gromaniaka mamy specjalną propozycję! Animacja obfitująca w elementy znane z kultowych gier i zaskakujące nowości dla wszystkich gości! Wykonamy własną, unikatową grę planszową, która będzie doskonałą pamiątką na długie lata  i urządzimy szybką, testową rozgrywkę! Ponadto stworzymy komplety kart opowieści – całkowicie wyjątkowe i niepowtarzalne! Po takim przyjęciu inni miłośnicy gier zadrżą z zazdrości!

 

ESCAPE ROOM

Zapraszamy do niezwykłej przygody w mini-escape roomie! Do przyjęcia wszystko już gotowe, goście przyszli, prezenty zostały wręczone, ale… ktoś zatrzasnął schowek i nie mamy dostępu do najważniejszego prezentu! Aby otworzyć drzwi wszyscy uczestnicy zabawy muszą zamienić się w prawdziwych detektywów – szukać wskazówek, rozwiązywać zagadki i odkryć niejedną tajemnicę! Każdy będzie musiał wykazać się odwagą, sprytem i umiejętnością współpracy – tylko dzięki temu uda się uratować przyjęcie!

 

PRAWDZIWE PARTY

Witamy gwiazdy i gwiazdorów na najlepszej imprezce urodzinowej tego sezonu! Każdy będzie miał okazję stworzyć swój unikatowy wizerunek sceniczny, wziąć udział w wokalnej i tanecznej rozgrzewce, a następnie wystąpić na polanowej scenie! Nie zabraknie również rozluźniających wyzwań i integrujących zabaw pełnych wybuchów śmiechu! You rock!

 

W LABORATORIUM

Zapraszamy do laboratorium chemicznego w Polanie! To nie lada gratka dla każdego, kto lubi eksperymenty naukowe i jest ciekawy świata. Wcielimy się w chemików i w odpowiedniej oprawie, z użyciem specjalnych odczynników wykonamy fascynujące, spektakularne doświadczenia. Możecie spodziewać się kłębów dymu, gwałtownych ale bezpiecznych reakcji chemicznych, wielokolorowych substancji  o przedziwnych właściwościach i doskonałej zabawy połączonej z nauką naszym otoczeniu!

 

SZTUKA PRZETRWANIA

Specjalnie dla miłośników survivalu i pasjonatów przyrody proponujemy pełne wyzwań przyjęcie, podczas którego: – przejdziemy wojskową musztrę, – nauczymy się znajdować drogę do bazy nawet bez mapy, – stworzymy wyjątkowe „nature crafts”,, – wypróbujemy wszystkie nasze zmysły w ekstremalnych warunkach. – sprawdzimy swoją sprawność, wytrzymałość i wiedzę o świecie! Znakomita zabawa dla każdego!

 

MODA I PROJEKTY

Niech żyje moda! To przyjęcie to idealna propozycja i dla modelek, i dla fascynatek rękodzieła, i dla chłopaków, którzy nie boją się wyzwań! Każdy uczestnik będzie miał okazję w profesjonalny sposób zaprojektować wymarzony strój, przebranie lub całą kolekcję. Urządzimy też zabawny pokaz mody z przebraniach samodzielnie stworzonych lub wybranych – każdy kto zechce przejdzie się po czerwonym dywanie. A to jeszcze nie wszystko! Pod okiem i z pomocą animatorek wszyscy wykonają własne elementy stroju lub dodatki z tiulu i ciekawych materiałów!

 

Znalezione obrazy dla zapytania Sowaliski

Mamy doświadczonych animatorów, którzy poradzą sobie z każdym urodzinowym wyzwaniem, z najbardziej zwariowanym tematem, czy najbardziej szalonym jubilatem! 😉

Propozycje animacji urodzinowych można dowolnie łączyć, mieszać i uzupełniać tak, aby dopasować je do wieku, oczekiwań i marzeń dziecka.

 

GODZINY I TERMINY PRZYJĘĆ

Przyjęcia organizowane są w modułach godzinowych. Oto dostępne opcje:

 • w piątki w godzinach:                          

       – 17:00-19:00

 • w soboty i w niedziele w godzinach:  

       – 10:00-12:00;

       – 13:30-15:30;                  

       – 17:00-19:00.

 

Telefon kontaktowy w sprawie organizacji przyjęcia urodzinowego w Polanie: 666 266 258.

Wszystkie ceny i dodatkowe atrakcje znajdziecie Państwo w załączonym formularzu organizacji imprez urodzinowych do pobrania TUTAJ (pl) lub TUTAJ (eng).

 

URODZINOWA SESJA FOTOGRAFICZNA

Mali Zdobywcy Kosmosu, Indianie, Piraci i Rycerze zasługują na to żeby trafić do rodzinnego albumu. A co z małymi Księżniczkami i Wróżkami? One wprost uwielbiają zdjęcia!

Dlatego oferujemy urodzinowe sesje zdjęciowe. Niech żadna radośnie spędzona chwila nie zostanie zapomniana!

SESJA FOTOGRAFICZNA MOŻLIWA PO POTWIERDZENIU DOSTĘPNOŚCI TERMINU U FOTOGRAFA.

 

 

 

RODZICE NA URODZINACH

Co mają zrobić rodzice, kiedy najmłodsi będą się bawić na polanowych urodzinach? To oczywiste! Usiąść przy jednym z drzew, zjeść pyszne ciasto i napić się kawy. A może zjeść nasze pyszne, domowe pierogi lepione na miejscu? Lub zamówić pakiet podpłomyków na cieniutkim cieście orkiszowym? Albo pakiet sałatkowy?

Wasi goście będą wniebowzięci!

Ale poczęstunek urodzinowy dla dorosłych może być też wspaniałym spotkaniem wśród grona przyjaciół! Czyż to nie wspaniały pomysł?

Wierzymy, że dziecko drzemie w każdym, nawet tym trochę starszym, więc warto spędzać każdą chwilę w gronie znajomych i przyjaciół, na świętowaniu urodzin dziecka.

 

 

NASZE TORTY

W naszej ofercie urodzinowej nie mogło zabraknąć jej symbolu- tortu! Przygotowywany na wyjątkową okazję dla wyjątkowej osoby- jeżeli szukasz tortu, który będzie wyglądał i smakował równie wyjątkowo jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Szczegóły dotyczące wyglądu, smaku i rozmiaru tortu, ustalane są i modyfikowane podczas rozmowy z klientem.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o tortach…

Pobierz