URODZINY TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Urodziny to wielkie wydarzenie dla każdego z nas, jednak szczególnie mocno przeżywają je najmłodsi!
Z nami ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy, a wszystko za sprawą przygotowanych atrakcji – zarówno starych, sprawdzonych zabaw, jak i aktywności wymyślanych przez profesjonalnych animatorów.

Chcemy żeby ten dzień był naprawdę niezwykły, więc dołożymy wszelkich starań, aby nie zabrakło emocji i niezwykłych przeżyć.

Każde dziecko jest inne, ma inne upodobania i potrzeby. Wiemy o tym doskonale i dlatego urodziny w Polanie posiadają wiele scenariuszy!

GODZINY I TERMINY PRZYJĘĆ:

Przyjęcia organizowane są w modułach godzinowych. Oto dostępne opcje:

  • w tygodniu pn-pt: 

– 17:00-19:00

  • w soboty i w niedziele w godzinach:

– 10:00-12:00;

– 13:30-15:30;

– 17:00-19:00.

Kontakt w sprawie organizacji przyjęcia urodzinowego w Polanie: 666 266 258 lub mail. urodziny@polana-wilanow.pl

Wszystkie ceny i dodatkowe atrakcje znajdziecie Państwo w załączonym formularzu organizacji imprez urodzinowych do pobrania TUTAJ (pl) lub TUTAJ (eng)

Dokonaliśmy podziału organizowanych przyjęć urodzinowych pod kątem wieku dzieci,ponieważ wiemy, że każdy wiek rządzi się innymi… swoimi prawami ?

URODZINY DLA DZIECI DO 3 ROKU ŻYCIA:

Dla najmłodszych jubilatów mamy dwie propozycje urodzin:

  1. Urodziny Sensoryczne z animatorem – świetnie sprawdzają się podczas urodzin na „roczek”
  2. Urodziny z luźną formułą zabawy związaną z wybranym tematem. Animator zapewni dzieciom opiekę i zachęci do kolejnych aktywności takich jak: proste zabawy przy muzyce, z chustą animacyjną, balonami, piłką i zabawkami dla maluchów. Ze względu na specyfikę tej grupy wiekowej animator pozostawi dzieciom dużą swobodę. Przez cały czas trwania urodzin będzie sprawował opiekę nad uczestnikami i zadba o ich komfort.
    W przypadku, kiedy dzieci nie są gotowe do samodzielnego uczestnictwa w animacji asysta rodzica będzie mile widziana.

ZREALIZUJEMY KAŻDY ZAPROPONOWANY TEMAT  LUB DOWOLNY MIX!

Mamy doświadczonych animatorów, którzy poradzą sobie z każdym urodzinowym wyzwaniem, z najbardziej zwariowanym tematem, czy najbardziej szalonym jubilatem! ?

Propozycje animacji urodzinowych można dowolnie łączyć, mieszać i uzupełniać tak, aby dopasować je do wieku, oczekiwań i marzeń dziecka.

URODZINOWA SESJA FOTOGRAFICZNA

Mali Zdobywcy Kosmosu, Indianie, Piraci i Rycerze zasługują na to żeby trafić do rodzinnego albumu. A co z małymi Księżniczkami i Wróżkami? One wprost uwielbiają zdjęcia!

Dlatego oferujemy urodzinowe sesje zdjęciowe. Niech żadna radośnie spędzona chwila nie zostanie zapomniana!

SESJA FOTOGRAFICZNA MOŻLIWA PO POTWIERDZENIU DOSTĘPNOŚCI TERMINU U FOTOGRAFA.

RODZICE NA URODZINACH

Co mają zrobić rodzice, kiedy najmłodsi będą się bawić na polanowych urodzinach? To oczywiste! Usiąść przy jednym z drzew, zjeść pyszne ciasto i napić się kawy. A może zjeść nasze pyszne, domowe pierogi lepione na miejscu? Lub zamówić pakiet podpłomyków na cieniutkim cieście orkiszowym? Albo pakiet sałatkowy?

Wasi goście będą wniebowzięci!

Ale poczęstunek urodzinowy dla dorosłych może być też wspaniałym spotkaniem wśród grona przyjaciół! Czyż to nie wspaniały pomysł?

Wierzymy, że dziecko drzemie w każdym, nawet tym trochę starszym, więc warto spędzać każdą chwilę w gronie znajomych i przyjaciół, na świętowaniu urodzin dziecka.

NASZE TORTY

W naszej ofercie urodzinowej nie mogło zabraknąć jej symbolu- tortu! Przygotowywany na wyjątkową okazję dla wyjątkowej osoby- jeżeli szukasz tortu, który będzie wyglądał i smakował równie wyjątkowo jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Szczegóły dotyczące wyglądu, smaku i rozmiaru tortu, ustalane są i modyfikowane podczas rozmowy z klientem.

Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o tortach…

Pobierz