MAMA & BABY FITNESS

To zajęcia dla kobiet po porodzie, na których w obecności swojego maluszka bezpiecznie wrócicie do formy, wzmocnicie mięśnie kręgosłupa, dna miednicy oraz poprawicie kondycję i przemianę materii. Zapewnimy Wam dawkę pozytywnej energii w towarzystwie kobiet na podobnym etapie macierzyństwa pod profesjonalną opieką instruktorki zajmującą się aktywnością kobiet po porodzie oraz terapią rozejścia mięśni prostych

Czas trwania: 45 minut

 

FORMA W CIĄŻY

to zajęcia dla mam oczekujących swojego maleństwa po 12 tygodniu ciąży, na których wzmocnicie odpowiednie mięśnie, strechingiem przygotujecie ciało do porodu, poprawicie funkcjonowanie układu krążenia i układu oddechowego czy też pod profesjonalnym okiem instruktorki zajmującej się aktywnością kobiet w ciąży oraz Kinesiotaping zmniejszycie ból kręgosłupa.

Czas trwania: 45 minut

 

PŁASKI BRZUCH DLA MAM

INSTRUKTORKA PROWADZĄCA ZAJĘCIA od kilkunastu lat wspiera i edukuje mamy przed i po porodzie. Obecnie zajmuje się aktywnością fizyczną kobiet w ciąży i po porodzie, prowadzi terapie przy rozejściu mięśni prostych oraz wykorzystuję w swojej pracy Kinesiotaping. Prowadzi zajęcia mama&baby, oraz formę w ciąży, a także gimnastykę z tańcem dla Seniorów.

Uczestniczki jej zajęć mają zapewnione połączenie bezpiecznego dbania o formę, niezatracenia kobiecości i jednoczesne wsparcie w roli matki. 

 Czas trwania: 45 minut