ZARAZ PRZEDSZKOLE (2 – 3 lata)

 

Zajęcia ZARAZ PRZEDSZKOLE, to dzień przedszkolaka w pigułce! Zapraszamy na nie wszystkie dzieci w wieku 2-3 lat.

Rytmika, edukacja ogólnorozwojowa, plastyka, pyszne i zdrowe śniadanie i wspólna zabawa… W naszym przedszkolu na polanie poznajemy zasady życia przedszkolnego!

Poprzez zabawę, wspólne śpiewanie oraz zajęcia plastyczne realizujemy program edukacyjny „4 Pory Roku”. Przygotowujemy dzieci do edukacji językowej (ang.), matematycznej oraz bawimy się logorytmiką.

Całość programu zajęć dla dzieci dostosowana jest do poszczególnych etapów rozwojowych i opiera się na metodach dydaktycznych takich jak: pedagogika zabawy, pedagogika Marii Montessori, Zabawy paluszkowe i wierszyki-masażyki, „Nursery Rhymes”, „Follow The Leader”, Logorytmika, Dziecięca Matematyka.

 

Czas trwania: 1,5h

 

ZABAWIANKI PRZEDSZKOLNE (2-3 lata)

ZABAWIANKI PRZEDSZKOLNE,  to cykliczne zajęcia dedykowane dzieciom w wieku przed-przedszkolnym, stworzone z myślą o spokojnym oswajaniu ich z funkcjonowaniem w grupie. Kreatywne spotkania rozwiną małą i dużą motorykę, usamodzielnią, pobudzą zmysły i wyobraźnię tak by mogły się one twórczo rozwijać.

Podczas zajęć pobrykamy, poturlamy się, zatańczymy, zaśpiewamy, poszukamy dźwięków w instrumentach, wysłuchamy bajek, poznamy różne techniki plastyczne.

Gwarantujemy atrakcyjne i różnorodne materiały oraz program oparty na wieloletnim doświadczeniu.

Zajęcia prowadzi „Sowaliska”, czyli pełna pomysłów, entuzjazmu i doświadczenia grupa animacyjna. Inspiruje się alternatywnymi nurtami w pedagogice, ideami recyklingu i upcyklingu, współczesną literaturą dla dzieci, mądrymi i ładnymi zabawkami… tak naprawdę inspiruje się wszystkim!

Czas trwania: 1,5 h