Przed Przedszkole

Zajęcia ogólnorozwojowe stworzone z myślą o dzieciach od 2 do 3 roku życia. Trwają 90 minut. Odbywają się siedem razy w tygodniu:

W poniedziałki o godzinie 11:00

We wtorki o godzinie 9:15 i 11:00

W środy o godzinie 11:00

W czwartki o godzinie 11:00

W piątki o godzinie 11:00

 

Przed Przedszkole to cykliczne zajęcia dedykowane dzieciom w wieku przed-przedszkolnym. Stworzone zostały z myślą o spokojnym oswajaniu maluchów z funkcjonowaniem w grupie oraz nabywania umiejętności społecznych w bezpiecznym i przyjaznym dla dziecka otoczeniu. Kreatywne spotkania rozwijają małą i dużą motorykę, usamodzielnią, pobudzą zmysły i wyobraźnię.

Na zajęciach tworzona jest rzeczywistość przedszkolna, w której, w bezpiecznych warunkach dziecko decyduje, kiedy i na jak długo chce się oddalić od opiekuna. Przed Przedszkole to zajęcia zawierające elementy dnia przedszkolnego: naukę pracy w grupie, chodzenia w parach, słuchania poleceń, radzenia sobie z rozwiązywaniem pierwszych konfliktów.

Podczas zajęć dzieci biorą udział we wspólnym posiłku- drugim śniadaniu. Jest ono przygotowywane przez szefa kuchni, a serwowane potrawy mają nie tylko zaciekawiający dzieci wygląd, ale także smak. To zdrowy i zbilansowany posiłek!

Przed Przedszkole to szansa na długofalowe przygotowanie dziecka do wkroczenia w przedszkolne życie. Pozwala to na uniknięcie lęku, chaosu i awantur.